لوگو آویژه
تماس بگیرید

سقف کاذب سرویس بهداشتی

اجرای سقف کاذب در سرویس های بهداشتی شامل قواعد خاصی می شود. که رعایت آن لازم است و باعث دوام و زیبایی سقف سرویس ها می شود.

 

مهمترین قاعده ای که باید به آن توجه کرد، رطوبت موجود در دستشویی ها و مخصوصا حمام می باشد. با توجه به این موضوع باید از جنس هایی در سقف استفاده کرد که ضد آب بوده و یا مقاوم در برابر رطوبت باشند. از جمله مواد مورد استفاده پی وی سی ها می باشد که در اکثر موارد ضد آب هستند و مشکلی در برابر خیس شدن و حتی شستشو ندارند. در مقالات دیگر در مورد انواع پی وی سی ها توضیح داده شده. گچ برگ ها هم از موادی هستند که در سقف کاذب استفاده می شود، آنها کاملا ضد آب نیستند بلکه تا حد مشخصی مقاوم در برابر رطوبت هستند که این میزان مقاومت بسته به جنس آنها متغیر است.

 

سرویس های بهداشتی هم بسته به مکانی که درآن قرار دارند (منازل، رستوران ها، تالار و هتل ها) می توانند از طرح و جنس های مختلفی نسبت به کاربری آنها برخوردار باشند. به عنوان مثال زیبایی در سرویس های یک تالار و یا یک هتل مهم میباشد ولی در منازل معمولا دوام کار در درجه اول قرار دارد.

 

با دقت به قواعد در اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی و با کمک و مشاوره متخصصین این رشته می توانید سقفی زیباتر و با دوام بیشتر داشته باشید.

 

 

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده