لوگو آویژه
تماس بگیرید

تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف

تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف

 تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف چگونه است؟

تایل های پی وی سی سقف یکی از پرطرفدارترین سقف های کاذب موجود در بازار هستند و همچنین تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف موجود در بازار بسیار زیاد است. این سقف های کاذب پی وی سی را بیشتر در ساختمان های عمومی و سالن مورد استفاده قرار می گیرند. تایل های پی وی سی ضد آب می باشند و در صورت برخورد با هیچ مشکلی برای آن ها پیش نخواهد آمد. همچنین یکی از دلایلی که این تایل های پی وی سی مورد استقبال قرار گرفته اند این است که ضد حریق ، ضد حشره، ضد رطوبت و آکوستیک هستند. سقف های کاذب علاوه بر این که مقاوم و بسیار کاربردی هستند دارای زیبایی و جلوه ی خاصی هستند که ساختمان ها و سالن ا را بسیار زیبا نشان می دهند. تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف بسیار زیاد و ما در این مقاله می خواهیم شما را با این موضوع بیشتر آشنا کنیم.

تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف01

 

مزایا و معایب تایل پی وی سی سقف

تایل پی وی سی سقف نیز مانند دیگر مصالحی که برای ساخت ساختمان ها به کار می روند دارای مزایا و معایب مختلفی هستند. ما اول می خواهیم مزایای این سقف ها توضیح دهیم و بعد به سراغ معایب آن ها خواهیم رفت.

مزایا تایل پی وی سی سقف

 • طول عمر زیاد
 • ضد آب
 • ضد رطوبت
 • امکان دسترسی آسان به تاسیسات ساختمان
 • وزن بسیار سبک
 • نصب راحت و آسان
 • قابلیت تعویض راحت
 • زیبایی و تنوع رنگ بالا

معایب تایل پی وی سی سقف

 • آزاد کردن کلرین
 • مقاوم نبودن در برابر گرما
 • مقاوم نبودن در برابر حرارت
 • تغییر رنگ پس از گذشت مدت طولانی
 • نداشتن استحکام کافی به نسبت سقف اصلی

جذابیت تایل رنگی پی وی سی سقف

همانطور که گفتیم تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف بسیار زیاد است و بسیاری از مردم از این تایل های پی وی سی در ساختمان ها استفاده می کنند. تایل های رنگی پی وی سی جذابیت خاصی دارند و زیبایی زیادی نیز به محیط های جذاب می دهند. به قدری تنوع این تایل های پی وی سی سقف بالا است که شما می توانید متناسب با هر مکان یک نوع از این تایل ها را سفارش دهید. به طور مثال برای اتاق خواب می توانید از تایل های با رنگ های روشن و آرامش بخش استفاده کنید و همچنین برای مهد کودک ها از رنگ های بسیار شاد بهره بگیرید.

تنوع رنگ و طرح تایل پی وی سی سقف

ما در ادامه این مقاله می خواهیم برای شما از تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف صحبت کنیم و شما را بیشتر با آن ها آشنا کنیم. تایل های پی وی سی سقف هم در طرح های مختلف و هم رنگ های مختلف در بازار وجود دارند که هر فرد طبق سلیقه خود می تواند یک تایل پی وی سی سقف مناسب را برای خود انتخاب و خریداری کند.  قبل از این به سراغ تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف برویم، برخی از طرح های تنوع تایل پی وی سی سقف را به شما معرفی خواهیم کرد.

تایل پی وی سی شطرنجی

این نوع تایل دارای طرحی سه بعدی است که می تواند به صورت برجسته در سقف به کار رود و یا به صورت ترکیبی با سقف اصلی به کار برود.

تایل پی وی سی طرح چوب

این تایل بسیار محبوب است زیرا می توان از آن به عنوان چوب در سقف استفاده کرد. این تایل ها را می توان به عنوان چوب استفاده کد و در هزینه و انرژی نیز صرفه جویی کنید.

تایل پی وی سی طرح پتینه مانند

این نوع تایل دارای طرحی مانند پتینه است که برای فضای کلاسیک و قدیمی بسیار مناسب و شیک است.

 

تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف02

 

 

حال که با برخی از طرح های تایل پی وی سی سقف آشنا شدید به دنبال تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف خواهیم رفت. تایل های پی وی سی را می توان در تمامی رنگ ها مشاهده کرد اما یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در این نوع تایل ها، رنگ سفید است. رنگ سفید به نسبت دیگر رنگ ها دارای جذابیت اصلی است که به زیبایی مکان را چند برابر می کند. یکی از مزیت های رنگ سفید این است که از آن در هر مکانی استفاده کرد، زیرا به راحتی با هر چیزی تناسب پیدا می کند. همچنین خود رنگ سفید تایل های پی وی سقف به دو صورت است یکی رنگ سفید مات و دیگری رنگ سفید براق است.

تایل پی وی سی چاپی و هات استمپ

در ادامه بحث تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف به دنبال تایل پی وی سی چاپی و هات استمپ می رویم. در این نوع از تایل های پی وی سی چاپی طراح های خاصی را به وسیله دستگاه خاصی بر روی این تایل ها پیدا می کنند، همچنین این نوع تایل ها را در دمای بالای 220 درجه سلیسیوس حرارت می دهند تا ساخته شوند. حرارت بالایی که این نوع تایل ها می بینند باعث می شود تا طرح آن ها ثابت شود و به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند. تایل های هات استمپ ضد خش و ضد آب هستند و همین هم باعث شده است تا این تایل ها کمترین آسیب را ببینند و بیشترین محبوبیت را در بین تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف دارند.

تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف03

 

سخن آخر

تایل های پی وی سی به دلیل این که تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف بسیار زیاد است، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تایل های پی وی سی دارای طرح ها و رنگ های متنوعی هستند و حتی تایل های پی وی سی سقفی چاپی نیز در بازار هم وجود دارد. برای این که بتوانید یکه تایل پی وی سی سقف مناسب تهیه کنید باید با کسانی که در زمینه ی تایل های پی وی سی سقف فعالیت دارند، صحبت کنید. آن ها به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد و شما را راهنمایی می کنند تا شما با وجود تنوع رنگ تایل پی وی سی سقف بتوانید یک تایل پی وی سی سقف مناسب و طبق سلیقه خود تهیه کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم شما را با تنوع زیاد تایل های سقفی آشنا کنیم تا شما بتوانید یک تایل پی وی سی سقف خوب را برای خود انتخاب کنید.

۵
از ۵
۱۰ مشارکت کننده
ExzlaLctWXOTPH گفت:
nOwMFZigzNIQfj
kdpUufmLKBDzHV گفت:
hIgZsrvMRfeQcA