لوگو آویژه
تماس بگیرید

تایل پی وی سی بین کابینتی

تایل پی وی سی بین کابینتی

تایل پی وی سی بین کابینتی

-اگر تا بحال اسم تایل پی وی سی بین کابینتی را نشنیده اید و یا با کاربرد آن آشنایی ندارید و می خواهید در مورد این محصول اطلاعاتی را به دست آورید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید؛

هنگام خرید منزل و یا حتی مهمانی هایی که برگزار می شود یکی از مهمترین قسمت خانه که بسیار مورد توجه قرار می گیرد آشپزخانه است که زیبایی آن بسیار قابل توجه است و در زیبایی منزل تاثیر بسزایی دارد. کابینت ها در زیبایی آشپزخانه تاثیر بسزایی دارد و باعث شکل دهی به محیط آشپزخانه و همچنین نظم دهی می شود که امروزه برای زیبایی هرچه بیشتر از روش ها و وسایل مختلفی استفاده می شود که یکی از این وسایل تایل پی وی سی بین کابینتی است.

تایل پی وی سی بین کابینتی01

 

طراحی های مختلف فضای بین کابینت

یک نکته مهم هنگام ساختن و طراحی کابینت برای فضای آشپزخانه توجه به فضایی است که بین کابینت های هوایی و زمینی ایجاد می شود که با طراحی دیوار پوشی مناسب برای آن می تواند زیبایی آشپزخانه را دو چندان کند. هنگام طراحی برای دیوار پوش فضای بین کابینت ها باید به نکات مختلفی از جمله زیبایی، اندازه دقیق به گونه ای که فضای بین کابینت به طور کامل پوشیده شود، و همچنین نوع جنسی که برای این فضا انتخاب می شود توجه کرد. در هنگام انتخاب و طراحی این دیوار پوش ها باید سعی داشت جنسی را انتخاب کرد که تمیز کردن آن راحت تر باشد.

انواع مختلف دیوار پوش فضای بین کابینتی

  • دیوار پوش های سنگی

از گذشته تا بحال یکی از مهمترین مصالحی که برای طراحی ساختمان کاربرد زیادی داشته است سنگ های آنتیک و زیبا بوده است. این نوع دیوار پوش ها را بهتر است برای منازلی استفاده کرد دارای کابینت هایی با رنگ تیره هستند و فضای منزل آن ها حالتی مدرن تر دارد. ایرادی که برای این دیوار پوش ها می توان در نظر گرفت این است که تمیز کردن ان ها کاری دشوار است.

  • دیوار پوش هایی با جنس چوب

 


از دیگر مصالحی که همواره در ساختمان سازی و همچنین برای فضای بین کابینتی مورد استفاده قرار می گیرد چوب هایی هستند که دارای طرح های زیبا و همچنین استحکام زیادی هستند. این نوع دیوار پوش را می توان در طرح ها و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار داد. یکی از ایراد های استفاده از دیوار پوش چوبی این است که قابلیت شست و شو ندارد.

 

تایل پی وی سی بین کابینتی02

 

سایر مصالح و مواد استفاده برای دیوار پوش بین کابینت

۱_ کاغذ های دیواری با رنگ ها و طرح های مختلف

۲_ آجر هایی که دارای مدل و طراحی های خاص هستند

۳_ دیوار پوش هایی که با آینه و شیشه های رنگی ساخته شده اند.

امروزه با پیشرفت امکانات برای فضای بین کابینت ها طراحی های جدیدی ارائه شده است که کاربردی تر و متنوع تر هستند یکی از این موارد تایل پی وی سی بین کابینتی است.

تایل پی وی سی بین کابینتی

یکی از محصولات مدرنی که برای فضای بین کابینت ها می توان مورد استفاده قرار داد تایل های پی وی سی هستند. این محصول که به تازگی بسیار در میان مردم شناخته شده  علاوه بر اینکه دارای قیمت مناسبی هستند دردسر هایی که سایر روپوش های دیواری ایجاد می کنند را نیز ندارد.

 

تایل پی وی سی بین کابینتی03

 

مزایای استفاده از تایل های پی وی سی بین کابینتی

  • دارا بودن طرح ها و تنوع های مختلف
  • عدم ریخت و پاش زیادی هنگام بازسازی
  • قابلیت راحت تمیز کردن و شست و شو
  • پر کردن فضای بین کابینت به طور کامل
  • استحکام کافی که می تواند در برابر ضربات داشته باشد

از جمله مسائلی که هنگام استفاده از تایل پی وی سی بین کابینتی باید به آن توجه کرد:

نگهداری از این تایل های پی وی سی بسیار راحت است و خیلی شما را با دردسر همراه نمی کند فقط هنگام استفاده از آن ها باید توجه داشت که به صورت مستقیم با نور خورشید در تماس نباشد و از تماس اجسام تیز با آن خودداری کرد که در این صورت به تعمیر نیاز دارد. یکی دیگر از مسائلی که باید به ان توجه کنید این است که هنگام شست و شوی آن از موادی که دارای اسید هستند استفاده نشود چون باعث پوسیده شدن و خراب شدن تایل های پی وی سی می شود.

 

تایل پی وی سی بین کابینتی04

 

تفاوت تایل پی وی سی بین کابینتی با سایر مصالح

تفاوت این تایل ها با سنگ هایی که معمولا به کار برده می شوند این است که سبک تر هستند و به کار بردن آن ها با هزینه کمتری همراه است. این پی وی سی ها نسبت به چوب و mdf ها که به آن اشاره کردیم مقاومت و ماندگاری آن در برابر رطوبت و شست و شو بالاتر است و احتمال خراب شدن آن بسیار کم است. تایل های پی وی سی بین کابینتی به گونه ای ساخته می شوند که احتمال حشره زدن و پوسیده شدن آن بسیار پایین است و همچنین میزان پوشانندگی آن برای فاصله بین کابینت ها بسیار بالا است و احتمال خطا در آن وجود ندارد.

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که به آن اشاره کردیم یکی از ارکان اصلی خانه که باعث زیبایی منزل می شود آشپزخانه است که نوع کابینت کاری و فضایی که بین کابینت ها طراحی می شود نیز در میزان این زیبایی تاثیر بسیار زیادی دارد. یکی از زیباترین و کاربردی ترین طراحی که برای فضای بین کابینت به کار می رود تایل پی وی سی بین کابینتی است که دارای ویژگی های زیادی از جمله سبکی، ارزان قیمت بودن، طرح های فراوان، ماندگاری زیاد و به صرفه بودن برای مشتری است و به کار بردن آن دردسر چندانی ندارد. تایل پی وی سی بین کابینتی دارای طرح های زیبا و متنوعی است که توجه بسیاری از مردم را امروزه به خود جلب کرده است و هنگام ساختمان سازی و یا باز سازی منازل استفاده از این تایل ها زیبایی های منزل را دوچندان کرده است و این موضوع باعث شده است که تمایل مردم برای استفاده از تایل های پی وی سی بین کابینتی بیشتر شود. با توجه به مواردی که گفته شد امیدوار هستیم که اطلاعات کافی در مورد تایل های بین کابینتی در اختیار شما قرار گرفته شده باشد.

 

 

 

 

 

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده