لوگو آویژه
تماس بگیرید

فروش تایل پی وی سی در کرج

فروش تایل پی وی سی در کرج

فروش تایل پی وی سی در کرج

بی شک تا الان کلمه تایل به گوشتان خورده است. امروز می خواهیم در این مقاله در مورد کلمه آشنا، پرطرفدار و مفید تایل پی وی سی برای شما مطالبی ارائه دهیم که مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه هستید سپاس گذاریم.

فروش تایل پی وی سی در کرج1

تایل Tiles چیست؟

تایل یک از متریال های ساخت بناهای مسکونی و غیر مسکونی است که به نوعی می توان آن را نوعی سقف کاذب نامید. استفاده از تایل ها در ساخت و ساز تحولات عظیمی را به وجود آورده است. به علت زیبایی و شکیل بودن تایل ها امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و به وفور در ساخت بناها مورد استفاده قرار می گیرد. تایل ها طیف وسیعی از مصارف را در بر می گیرند.امروزه شرکت های زیادی در زمینه ساخت تایل ها فعالیت می کنند که این امر موجب شده تا تایل ها با تنوع بسیاری در جنس های مختلف تولید و به بازار عرضه گردند. در نتیجه برای افراد با سلیقه های متفاوت انواع مختلفی از تایل ها جهت خرید عرضه می شود که می توانند پس از انتخاب خریداری نموده و استفاده کنند.

فروش تایل پی وی سی در کرج2

تایل سقفی:

تایل  پی وی سی سقف کاذب را در رده سازه های سبک دسته بندی کرده اند. امروزه با مدرنیته شدن صنعت ساخت و ساز توجه ویژه ای به سبک سازی و زیبایی دکور فضاها می شود. با شنیدن نام سقف کاذب، ممکن ات در ذهن شما سقف شیروانی تداعی شود. در صورتی که تایل پی وی سی با شیروانی متفاوت بوده و از لحاظ کاربرد در فضای ساختمان با یکدیگر تفاوت دارند.

تایل های سقفی دارای تنوع بسیار زیادی بوده و بسیار پرکاربرد هستند. برای سقف ها معمولا از سایز 60 سانتی متر در 60 سانتی متر و در ابعاد مربع که زیبایی دو چندان به نما می دهد استفاده می نمایند.

می توان گفت پای ثابت تمام سازه ها تایل است. علت چیست؟ برای این موضوع می توان دلایل بسیاری را برشمرد. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این سازه دارای سرعت و سهولت نصب بالا و نیز وزن پایین تر و در نتیجه حمل آسان تری نسبت به روش های دیگر است. بنابراین اگر شما پیمانکار هستید و می خواهید پروژه را به موقع و یا حتی زودتر تحویل دهید، می توانید با آسایش خیال از این متریال بهره گیرید.
  • تایل ها به موجب فواید بسیار خود که آن ها تبدیل به یکی از پرفروش ترین متریال ها نموده، دسترسی به تاسیسات سقفی را آسان می نماید و در پوشاندن لوله های تاسیسات و نیز در پوشاندن فضای نامطلوب سقف به کار می رود.
  • تایل ها ضد آب بوده و در مناطقی با رطوبت بسیار بالا قابلیت استفاده داشته و از جرم گرفتن در امان است.
  • تنوع بسیار زیاد در رنگ و محصول و جنس تایل ها آن ها را به پرفروش ترین متریال ساختمانی تبدیل نموده است.
  • به صرفه و اقتصادی است.
  • عایق صوتی و حرارتی هستند.
  • امکان تعبیه نور مخفی در آن وجود دارد.

فروش تایل پی وی سی در کرج3

تایل پی وی سی:

دسته بندی های متفاوتی برای انواع تایل های سقفی ارائه شده است.

  • یکی از این دسته بندی ها، تقسیم تایل ها به دو دسته ساده و طرحدار است. پرکاربرد ترین نوع سقف های کاذب، نوع ساده آن بوده و از طرفداران بسیاری برخوردار است. تایل های ساده در دو نوع رنگ شده و نیز روکش دار و عموما با روکش آلومینیومی به بازار عرضه شده اند. نوع روکش دار آن به راحتی تمیز می شود.

نوع طرحدار دارای تنوع بسیار زیادی در طرح است. از جمله طرح های آن لوزی های کوچک و بزرگ، مدل بامبو، دیجیتال و ستاره ای است.

استفاده از این سازه در اکثر فضاها از جمله: ساختمان های تجاری، مسکونی، سالن های زیبایی،آتلیه های عکاسی، سرویس های بهداشتی، سالن های کنفرانس، و آشپزخانه ها مرسوم است.

شرکت های فروش تایل های پی وی سی در هنگام خرید شما را به خوبی در انتخاب طرح مناسب و ابعاد آن متناسب با فضای مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

عوامل مهم در انتخاب طرح و ابعاد تایل ها به میزان فضای شما و نیز محیط استفاده از این تایل ها بستگی دارد. برای مثال برای ساختن آسمان شب در آشپزخانه خود نیازمند انتخاب طرح مناسب از تایل ها و تعبیه نورهای مخفی متناسب با طرح در تایل ها هستید.

  • در دسته بندی دیگر تایل ها از نظر ابعاد به دو دسته تایل با ابعاد مساوی و تایل با ابعاد سفارشی تقسیم بندی می شوند.

منظور از تایل با ابعاد مساوی آن است که تایل دارای طول و عرض برابر و به عبارتی مربع شکل باشد.ابعادهایی که عمدتا در تولید استفاده می شوند، 60 سانتی متر در 60 سانتی متر، 100 سانتی متر در 100 سانتی متر و ... می باشد. سایز 60 سانتی متر در 60 سانتی متر بیشترین میزان مصرف را در بین کابران دارد. این تایل ها درون قاب جا گرفته و محکم می شوند.

تایل با ابعاد سفارشی آن دسته از تایل هایی هستند که بنا به سفارش مشتری در ابعاد دلخواه تولید می شوند. ممکن است با خواندن جمله قبل این تفکر در ذهن شما نقش ببندد که هر ابعادی می توان سفارش داد. در این صورت باید متذکر شویم که بزرگترین سایز عرض 120 سانتی متر و طول 240 سانتی متر است. بنابراین محدوده سفارش شما باید در این سایز جا گیرد.

 

تایل سقفی آرمسترانگ از متریال های متفاوتی مثل پی وی سی، آلومینیوم و آکوستیک تهیه می شود. این تایل سقفی از از سقف های کاذبی است که به علت یکپارچه بودن در اندازه دارای مزایای بسیاری برای بکار گیری در پروژه های عظیم مختلف ساختمان سازی را دارا است. به این علت که سبب تسریع در روند اجرای پروژه است.

 

نتیجه گیری:

تايل ها از جمله مهم ترين و پر طرفدارترين متريال ها در ساخت و ساز و اجرای سقف ها و دکور ها هستند. تایل ها به علت سبکی بسیار و نیز تسریع در روند نصب و همچنین دسترسی آسان به تاسیسات در شمار سازه های محبوب قرار میگیرند. تایل ها در طرح ها و ابعاد متنوع تولید می شوند که با توجه به سلیقه و فضای مورد استفاده می توانید از انواع آن بهره ببرید. پیشنهاد ما به شما استفاده از تایل  پی وی سی است چرا که به راحتی تمیز می شود.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید سپاس گذاریم.

۵
از ۵
۱۳ مشارکت کننده