لوگو آویژه
تماس بگیرید

تایل پی وی سی در رنگ های مختلف

رنگبندی تایل پی وی سی

تایل پی وی سی با رنگبندی بسیار زیبا در محصولات تولیدی صنایع دکوراتیو آویژه قابل دسترس می باشد.

.

معمولا این سبک تایل ها تنوع رنگ محدودی دارند و نمی توان از آنها به راحتی در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. با استفاده از تایل های ساخته شده ما که در رنگ های متفاوتی ارایه می شوند، می توان طرح های جدیدتری در دکوراسیون منازل یا محل کار خود اجرا کرد.

.

معمولا مصرف کنندگان این نوع محصولات همیشه از نبود تنوع در این سبک تایل ها شکایت دارند و این گلایه وجود دارد که چرا از رنگبندی قابل قبولی برخوردار نیست ، ولی با استفاده از محصولات تولیدی صنایع دکوراتیو آویژه میتوان از رنگهای زیبای تایل های پی وی سی در دکوراسیون خود بهره مند شد.

.

تنوع رنگ تایل پی وی سی

.

.

تایل های پی وی سی تولید شده در کارخانه آویژه دارای رنگبندی قابل قبولی می باشند و طراحان دکوراسیون داخلی با دستی باز طرح های متنوع تری را در سقف های خود اجرا کنند.

.

برخی از رنگ های مورد استفاده در تایل های سقفی عبارتند از :

.

رنگ زمینهرنگ رویه
مشکی اکلیلیطلایی
نقره ای  اکلیلینقره ای
...رزگلد

.

نور پردازی تایل پی وی سی

.

.

نورپردازی در این سبک تایل ها با تایل های معرق تفاوت زیادی دارد، بدلیل اینکه این مدل ها قابلیت رد شدن نور را ندارند و از آنها نمی توان تامین نور را گرفت، موارد استفاده آنها نیز تغییر می کند.

.

این سبک کار ها با نور چردازی بوسیله نور مخفی که از زیر به آنها می تابد، انعکاس نور زیبایی تولید کرده و جلوه دو چندان پیدا می کنند و در مکان های پر رفت و آمد بسیار کاربرد خوبی دارند.

.

شما با مراجعه به قسمت محصولات صنایع دکوراتیو آویژه می توانید از تنوع محصولات ما دیدن کنید و با تماس با تلفن های مربوطه از قیمت های محصولات ما مطلع شوید.

.

۵
از ۵
۱۳ مشارکت کننده