لوگو آویژه
تماس بگیرید

انواع تایل پی وی سی در بازار

در مقالات گذشته انواع تایل ها را توضیح دادیم که یکی از دسته ها آن تایل های پی وی سی بودند ، در این مقاله قصد داریم تا در مورد این تایل ها صحبت کنیم.

 

تایل پی وی سی به تایل هایی گفته می شوند که از جنس پلاستیک (PVC) بوده و کاملا ضد آب می باشند. کلمه پی وی سی در واقع مخفف پلی وینیل کلراید (Polyvinyl Chloride) بوده ، که نوعی از پلاستیک های پر کاربرد می باشد. می توان گفت که یکی از ارزشمندترین محصولات پتروشیمی است ، و به علت ارزان بودن کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد.

 

تایل های پی وی سی به دو دسته کلی تقسیم می شوند. دسته اول تایل ها آماده در ابعاد 60.60 هستند که ساختاری شبکه ای دارند. معمولا این نوع تایل ها سفید ساده هستند که در صورت نیاز روی آنها چاپ زده و یا طرح های دیگری کار می شود. ضخامت این مدل 8 میلیمتر است.

 

دسته دوم تایل هایی هستند که از ورق های بزرگ با دستگاه مخصوص برش می خورند و حالت معرق پیدا می کنند. ورق های پی وی سی در ابعاد 244.122 تولید می شوند و ضخامت شان از 3 تا 20 میلی متر متغیر است. این مدل تایل ها قابلیت نوردهی ( رد شدن نور ) را دارند و می بایست از یک طلق در پشت آنها ، برای دیده نشدن سقف و منبع نور استفاده کرد.

 

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده
hvaikdaikc گفت:
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?