لوگو آویژه
تماس بگیرید

قیمت تایل معرق در بازار

 

قیمت تایل معرق در بازار تنوع زیادی دارد و در هر فروشگاه با قیمت متفاوتی عرضه می شود. محصولات آویژه هم از تنوع قیمت برخوردارند.

 

قیمت تایل معرق به عوامل مختلفی بستگی دارد که تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده این تایل ها دارند. از جمله این عوامل میتوان به جنس تایل معرق اشاره کرد. این مدل تایل ها اکثرا با ام دی اف ساخته می شوند که خود ام دی اف از درجات مختلف کیفیت برخوردار است و کارخانه سازنده آنها با هم متفاوت هستند و هر کدام قیمت خود را دارند. از دیگر عوامل موثر برقیمت، روکش ام دی اف ها می باشد، روکش های پرس شده طرح چوب معمولا از قیمت پایین تری برخوردارند ولی روکش های پارچه ای ، طلایی و نقره ای براق قیمت بیشتری دارند. ضخامت تایل معرق هم از جمله عوامل موثر بر قیمت نهایی محصولات می باشد، که از 3  تا 16 میلیمتر متغییر است. تبعا هر چه ضخامت چوب بیشتر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

 

قیمت تایل معرق در بازار معمولا 30 تا 60 هزار تومان قابل یافت است و شما می توانید بسته به سلیقه و طراحی مورد نظرتان قیمت های مختلفی را پیدا کنید.

 

صنایع دکوراتیو آویژه با استفاده از با کیفیت ترین جنس ام دی اف و روکش های مرغوب ، تایل معرق با طراحی ویژه تولید کرده است.

 

۵
از ۵
۹ مشارکت کننده