لوگو آویژه
تماس بگیرید

انواع تایل دکوراتیو سقفی

تایل های دکوراتیو تنوع بسیار زیادی دارند. این محصولات بسته به نوع استفاده آن دسته بندی های متفاوتی دارند. برای این محصولات دکوراتیو می توان چندین دسته بندی را تعریف کرد. مهمترین تقسیم بندی این تایل ها در قابلیت تامین نور آنها می باشد، به این معنی که آنها قابلیت رد کردن نور را داشته باشند یا نه. معمولا آن دسته از تایل ها که قابلیت رد شدن نور را دارند از طراحی ساده تری برخوردارند و در پشت آنها از یک طلق شیری رنگ استفاده می شود. ضخامت این تایل ها معمولا 6 و 8 و 16 میلیمتر بسته به ابعاد آنها متغیر است.

 

ولی تایل هایی که تامین نور ندارند، از طراحی چشم گیر و زیباتری بهره می برند و می تواند جلوه بیشتری را به اطراف خود بدهند. یکی دیگر از راه های دسته بندی این تایل ها نوع جنس استفاده شده می باشد که معمولا به 3 دسته تقسیم می شود. دسته اول پی وی سی ها می باشند که این گروه خود نیز به چند دسته تقسیم می شوند و در مقالات دیگر در مورد آنها توضیحات کاملی خواهیم داد. دسته دیگر تایلهایی از جنس چوب می باشند که معمولا در سبک های سنتی از آنها بسیار استفاده می شود، مانند طرح های اورسی. آخرین دسته از جنس های استفاده شده در این محصولات ام دی اف می باشند که این گروه نیز تنوع زیادی دارند.

 

در این مقاله سعی کردیم انواع تایل دکوراتیو سقفی را از لحاظ کاربرد و جنس آنها مورد بررسی قرار دهیم، امیدواریم که مورد استفاده شما قرار گیرد.

 

۵
از ۵
۱۰ مشارکت کننده